Stembureau Dorpshuis De Lier in Druten (2025)
Postcode 6655 AC · Wijk Puiflijk
Hier zijn 1.517 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 21,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 326 | 21,5% | 18,4% | +3,1 pp | 14,1% |
| PVV | 298 | 19,6% | 22,1% | −2,5 pp | 10,7% |
| D66 | 241 | 15,9% | 16,5% | −0,7 pp | 11,6% |
| CDA | 192 | 12,7% | 12,2% | +0,5 pp | 12,6% |
| JA21 | 113 | 7,4% | 7,2% | +0,3 pp | 12,6% |
| GroenLinks-PvdA | 107 | 7,1% | 8,7% | −1,6 pp | 9,8% |
| Forum voor Democratie | 67 | 4,4% | 4,4% | +0,0 pp | 12,1% |
| BBB | 56 | 3,7% | 2,9% | +0,8 pp | 15,6% |
| SP | 28 | 1,8% | 1,8% | +0,1 pp | 12,4% |
| 50PLUS | 22 | 1,5% | 1,5% | −0,1 pp | 11,6% |
| DENK | 19 | 1,3% | 1,1% | +0,1 pp | 13,6% |
| Volt | 17 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 18,1% |
| NSC | 7 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 15,6% |
| Partij voor de Dieren | 7 | 0,5% | 1,0% | −0,5 pp | 5,8% |
| SGP | 6 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 25,0% |
| ChristenUnie | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 6,7% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 13,0% |
| BVNL | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 22,2% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 10,5% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 50,0% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Druten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,1 pp meer dan gemiddeld in Druten.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 10 stembureaus: 12,1% van alle geldige stemmen in Druten en 0,0146% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Druten komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Druten
- Het Bondsgebouw 1.562 stemmen · VVD 19%
- Dorpshuis 't Trefpunt 1.159 stemmen · PVV 32%
- Wijkcentrum de Doorkijk 1.838 stemmen · PVV 25%
- Dorpshuis Horssen 1.127 stemmen · VVD 21%
- Gemeentehuis 2.072 stemmen · PVV 24%
- Kulturhus de Meent 1.042 stemmen · PVV 20%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.