Hoe stemde Made in Drimmelen in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Vierendelen, Stuivezand, Hondenhei, De Meede

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 8 stembureaus in Made 8.467 geldige stemmen uitgebracht (46,4% van alle stemmen in Drimmelen). PVV werd hier de grootste met 25,8%. Vergeleken met heel Drimmelen scoorden PVV (+2,6 pp) en VVD (+0,9 pp) hier hoger en GroenLinks-PvdA (−2,0 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 2.182 25,8% 23,1% +2,6 pp
VVD 1.675 19,8% 18,8% +0,9 pp
D66 1.151 13,6% 15,0% −1,4 pp
CDA 1.095 12,9% 12,3% +0,7 pp
JA21 672 7,9% 7,8% +0,1 pp
GroenLinks-PvdA 469 5,5% 7,6% −2,0 pp
Forum voor Democratie 419 4,9% 4,9% +0,0 pp
BBB 342 4,0% 3,8% +0,2 pp
50PLUS 153 1,8% 1,9% −0,1 pp
SP 99 1,2% 1,3% −0,2 pp
Partij voor de Dieren 52 0,6% 1,1% −0,5 pp
Volt 39 0,5% 0,6% −0,2 pp
BVNL 24 0,3% 0,2% +0,1 pp
ChristenUnie 23 0,3% 0,3% −0,0 pp
DENK 19 0,2% 0,3% −0,0 pp
NSC 14 0,2% 0,3% −0,1 pp
SGP 8 0,1% 0,2% −0,1 pp
Piratenpartij 5 0,1% 0,1% −0,0 pp
BIJ1 5 0,1% 0,1% −0,0 pp
LP 5 0,1% 0,1% −0,0 pp
DE LINIE 5 0,1% 0,0% +0,0 pp
Vrede voor Dieren 4 0,0% 0,1% −0,0 pp
NL PLAN 3 0,0% 0,0% −0,0 pp
Vrij Verbond 3 0,0% 0,0% +0,0 pp
FNP 1 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Made

Andere wijken in Drimmelen

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Drimmelen · Alle stembureaus