Stembureau Stembureau Multifunctioneel centrum SOVAK in Drimmelen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4844 TR · Wijk Terheijden

Hier zijn 733 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 184 25,1% 31,4% −6,3 pp 3,3%
VVD 156 21,3% 20,0% +1,2 pp 4,3%
Nieuw Sociaal Contract 103 14,1% 12,4% +1,6 pp 4,6%
GroenLinks-PvdA 93 12,7% 9,7% +3,0 pp 5,3%
D66 59 8,0% 5,3% +2,7 pp 6,2%
SP 33 4,5% 3,7% +0,8 pp 5,0%
BBB 26 3,5% 6,6% −3,0 pp 2,2%
CDA 20 2,7% 3,2% −0,5 pp 3,5%
Partij voor de Dieren 16 2,2% 1,4% +0,8 pp 6,3%
Volt 11 1,5% 1,1% +0,4 pp 5,6%
JA21 8 1,1% 0,9% +0,2 pp 4,9%
Forum voor Democratie 6 0,8% 1,7% −0,9 pp 2,0%
50PLUS 5 0,7% 0,6% +0,1 pp 4,9%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,4% 0,6% −0,2 pp 2,8%
DENK 3 0,4% 0,3% +0,1 pp 5,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 22,2%
PartijvdSport 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 15,4%
ChristenUnie 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,7%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Drimmelen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,3 pp minder dan gemiddeld in Drimmelen.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 17 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Drimmelen en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Drimmelen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Drimmelen

Alle stembureaus in Drimmelen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.