Stembureau Gymzaal Van Schendelstraat in Dordrecht (2025)
Postcode 3319 RN · Wijk Dubbeldam
Hier zijn 1.070 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 185 | 17,3% | 17,7% | −0,4 pp | 1,6% |
| VVD | 167 | 15,6% | 12,3% | +3,3 pp | 2,0% |
| D66 | 166 | 15,5% | 15,8% | −0,2 pp | 1,6% |
| CDA | 147 | 13,7% | 10,2% | +3,6 pp | 2,2% |
| GroenLinks-PvdA | 100 | 9,3% | 13,0% | −3,6 pp | 1,2% |
| JA21 | 79 | 7,4% | 5,9% | +1,4 pp | 2,0% |
| Forum voor Democratie | 54 | 5,0% | 4,5% | +0,6 pp | 1,8% |
| SGP | 52 | 4,9% | 3,3% | +1,6 pp | 2,4% |
| ChristenUnie | 40 | 3,7% | 3,2% | +0,5 pp | 1,9% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 2,1% | 2,5% | −0,4 pp | 1,3% |
| 50PLUS | 14 | 1,3% | 1,8% | −0,5 pp | 1,2% |
| BBB | 14 | 1,3% | 1,1% | +0,2 pp | 2,0% |
| SP | 12 | 1,1% | 2,0% | −0,9 pp | 0,9% |
| Volt | 12 | 1,1% | 1,0% | +0,2 pp | 1,9% |
| DENK | 2 | 0,2% | 4,4% | −4,2 pp | 0,1% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,8% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,7% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,4% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,4% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dordrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −4,2 pp minder dan gemiddeld in Dordrecht.
- Qua gewicht is dit het 33e van de 64 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Dordrecht en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 62 stemmen in Dordrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Dordrecht
- Ontmoetingskerk 1.142 stemmen · PVV 19%
- Wilhelminakerk 1.002 stemmen · D66 22%
- Wijkcentrum De Admiraal 1.191 stemmen · PVV 26%
- School Yuverta 957 stemmen · VVD 20%
- Centraal Station 1.194 stemmen · D66 21%
- Verpleeghuis Het Parkhuis 871 stemmen · PVV 19%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.