Hoe stemde 's Gravenmoer in Dongen in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 1 stembureaus in 's Gravenmoer 1.508 geldige stemmen uitgebracht (9,0% van alle stemmen in Dongen). CDA werd hier de grootste met 20,5%. Vergeleken met heel Dongen scoorden CDA (+6,1 pp) en Forum voor Democratie (+0,0 pp) hier hoger en D66 (−2,7 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
CDA 309 20,5% 14,4% +6,1 pp
PVV 298 19,8% 19,8% +0,0 pp
VVD 239 15,8% 17,6% −1,7 pp
D66 228 15,1% 17,8% −2,7 pp
JA21 95 6,3% 6,9% −0,6 pp
GroenLinks-PvdA 93 6,2% 8,3% −2,1 pp
Forum voor Democratie 56 3,7% 3,7% +0,0 pp
BBB 46 3,1% 2,6% +0,5 pp
ChristenUnie 40 2,7% 0,7% +2,0 pp
SP 20 1,3% 1,7% −0,3 pp
50PLUS 19 1,3% 1,7% −0,4 pp
SGP 19 1,3% 0,3% +0,9 pp
Partij voor de Dieren 14 0,9% 1,3% −0,4 pp
Volt 12 0,8% 0,7% +0,1 pp
NSC 8 0,5% 0,3% +0,2 pp
Piratenpartij 4 0,3% 0,1% +0,2 pp
BVNL 3 0,2% 0,1% +0,1 pp
DENK 3 0,2% 1,6% −1,4 pp
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,1 pp
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in 's Gravenmoer

Andere wijken in Dongen

  • Dongen 15.263 stemmen · PVV 20%

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Dongen · Alle stembureaus