Stembureau Stembureau Fort Garry Horse in Doetinchem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7007 BK · Wijk Dichteren / De Hoop / Wijnbergen

Hier zijn 775 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 152 19,6% 18,3% +1,3 pp 2,2%
D66 112 14,5% 16,8% −2,4 pp 1,8%
GroenLinks-PvdA 111 14,3% 11,1% +3,2 pp 2,6%
VVD 97 12,5% 15,5% −3,0 pp 1,6%
CDA 79 10,2% 12,6% −2,4 pp 1,7%
JA21 53 6,8% 6,8% +0,0 pp 2,1%
Forum voor Democratie 44 5,7% 5,1% +0,5 pp 2,3%
SP 26 3,4% 1,9% +1,5 pp 3,7%
DENK 23 3,0% 1,4% +1,6 pp 4,4%
Partij voor de Dieren 21 2,7% 1,3% +1,4 pp 4,2%
BBB 17 2,2% 3,4% −1,3 pp 1,3%
50PLUS 11 1,4% 1,5% −0,0 pp 2,0%
ChristenUnie 9 1,2% 1,2% −0,1 pp 2,0%
Volt 5 0,6% 0,8% −0,1 pp 1,7%
BIJ1 4 0,5% 0,1% +0,4 pp 9,3%
Vrede voor Dieren 4 0,5% 0,2% +0,3 pp 5,9%
BVNL 2 0,3% 0,2% +0,1 pp 2,9%
NSC 2 0,3% 0,4% −0,2 pp 1,2%
SGP 2 0,3% 1,1% −0,8 pp 0,5%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,2%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Doetinchem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +3,2 pp meer dan gemiddeld in Doetinchem.
  • Qua gewicht is dit het 29e van de 37 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Doetinchem en 0,0074% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 49 stemmen in Doetinchem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Doetinchem

Alle stembureaus in Doetinchem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.