Stembureau Sporthal Geestmerambacht 2 in Dijk en Waard (2023)
Postcode 1723 XN · Wijk Noord-Scharwoude
Hier zijn 884 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 248 | 28,1% | 25,2% | +2,9 pp | 1,9% |
| VVD | 182 | 20,6% | 19,2% | +1,4 pp | 1,8% |
| GroenLinks-PvdA | 97 | 11,0% | 12,5% | −1,5 pp | 1,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 94 | 10,6% | 12,7% | −2,1 pp | 1,4% |
| D66 | 48 | 5,4% | 6,2% | −0,8 pp | 1,5% |
| BBB | 46 | 5,2% | 4,5% | +0,7 pp | 1,9% |
| SP | 38 | 4,3% | 3,6% | +0,7 pp | 2,0% |
| CDA | 23 | 2,6% | 3,0% | −0,4 pp | 1,5% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 2,5% | 1,9% | +0,6 pp | 2,2% |
| Forum voor Democratie | 19 | 2,1% | 3,1% | −0,9 pp | 1,2% |
| JA21 | 15 | 1,7% | 1,0% | +0,7 pp | 3,0% |
| DENK | 14 | 1,6% | 1,7% | −0,1 pp | 1,6% |
| Volt | 10 | 1,1% | 1,4% | −0,2 pp | 1,4% |
| ChristenUnie | 9 | 1,0% | 1,4% | −0,3 pp | 1,3% |
| 50PLUS | 6 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 1,4% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,6% | 0,7% | −0,2 pp | 1,3% |
| SGP | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 1,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 5,1% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 0,7% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,4% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dijk en Waard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +2,9 pp meer dan gemiddeld in Dijk en Waard.
- Qua gewicht is dit het 34e van de 60 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Dijk en Waard en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 60 stemmen in Dijk en Waard komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Dijk en Waard
- Gymzaal Rembrandtstraat 897 stemmen · PVV 27%
- De Bolle Buik 864 stemmen · PVV 28%
- Christelijke Gereformeerde kerk 900 stemmen · VVD 31%
- Wijkcentrum De Zon 2 864 stemmen · PVV 25%
- Gymzaal Jan Glijnisweg 2 901 stemmen · VVD 24%
- Winkelcentrum Broekerveiling 1 859 stemmen · PVV 24%
Alle stembureaus in Dijk en Waard
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.