Stembureau Kindcentrum De Boomladder in Dijk en Waard (2025)
Postcode 1702 TG · Wijk Bomen- Recreatiewijk
Hier zijn 1.251 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 240 | 19,2% | 17,9% | +1,3 pp | 2,5% |
| PVV | 195 | 15,6% | 16,1% | −0,5 pp | 2,2% |
| VVD | 174 | 13,9% | 17,0% | −3,1 pp | 1,9% |
| GroenLinks-PvdA | 171 | 13,7% | 10,2% | +3,5 pp | 3,1% |
| CDA | 141 | 11,3% | 11,5% | −0,2 pp | 2,3% |
| JA21 | 80 | 6,4% | 7,5% | −1,1 pp | 2,0% |
| Forum voor Democratie | 59 | 4,7% | 6,1% | −1,3 pp | 1,8% |
| BBB | 38 | 3,0% | 2,7% | +0,3 pp | 2,6% |
| 50PLUS | 32 | 2,6% | 2,0% | +0,6 pp | 3,0% |
| DENK | 29 | 2,3% | 1,7% | +0,6 pp | 3,1% |
| SP | 26 | 2,1% | 1,8% | +0,3 pp | 2,7% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 1,4% | 1,7% | −0,3 pp | 1,9% |
| ChristenUnie | 15 | 1,2% | 1,2% | +0,0 pp | 2,3% |
| SGP | 10 | 0,8% | 0,4% | +0,4 pp | 4,2% |
| NSC | 9 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 3,4% |
| BIJ1 | 4 | 0,3% | 0,3% | +0,1 pp | 2,9% |
| Piratenpartij | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,0% |
| Volt | 3 | 0,2% | 0,8% | −0,6 pp | 0,7% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 2,5% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,9% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 4,8% |
| NL PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 3,8% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dijk en Waard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +3,5 pp meer dan gemiddeld in Dijk en Waard.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 60 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Dijk en Waard en 0,0120% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 43 stemmen in Dijk en Waard komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Dijk en Waard
- Gemeentehuis Dijk en Waard 1.301 stemmen · D66 18%
- Kloosterhof 1 1.242 stemmen · PVV 19%
- Wijkcentrum De Zon 1.317 stemmen · D66 19%
- De Witte Kerk 1.218 stemmen · D66 23%
- Sporthal Geestmerambacht 1.377 stemmen · PVV 20%
- Het Trefpunt (Appartementencomplex) 1.195 stemmen · D66 22%
Alle stembureaus in Dijk en Waard
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.