Stembureau Drive through My Health Club in Dijk en Waard (2023)
Postcode 1705 PA · Wijk Stad van de Zon
Hier zijn 1.005 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 278 | 27,7% | 25,2% | +2,5 pp | 2,1% |
| VVD | 208 | 20,7% | 19,2% | +1,5 pp | 2,1% |
| GroenLinks-PvdA | 106 | 10,5% | 12,5% | −1,9 pp | 1,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 95 | 9,5% | 12,7% | −3,3 pp | 1,4% |
| DENK | 57 | 5,7% | 1,7% | +4,0 pp | 6,5% |
| D66 | 54 | 5,4% | 6,2% | −0,8 pp | 1,6% |
| Forum voor Democratie | 54 | 5,4% | 3,1% | +2,3 pp | 3,3% |
| BBB | 39 | 3,9% | 4,5% | −0,6 pp | 1,6% |
| SP | 26 | 2,6% | 3,6% | −1,1 pp | 1,4% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 1,5% | 1,9% | −0,4 pp | 1,5% |
| Volt | 14 | 1,4% | 1,4% | +0,0 pp | 1,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 10 | 1,0% | 0,7% | +0,3 pp | 2,6% |
| CDA | 10 | 1,0% | 3,0% | −2,0 pp | 0,6% |
| 50PLUS | 9 | 0,9% | 0,8% | +0,1 pp | 2,1% |
| JA21 | 9 | 0,9% | 1,0% | −0,1 pp | 1,8% |
| Splinter | 6 | 0,6% | 0,2% | +0,4 pp | 6,0% |
| ChristenUnie | 4 | 0,4% | 1,4% | −1,0 pp | 0,6% |
| BIJ1 | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 2,2% |
| PartijvdSport | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 8,8% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,2% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,7% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,6% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dijk en Waard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier −3,3 pp minder dan gemiddeld in Dijk en Waard.
- Qua gewicht is dit het 15e van de 60 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Dijk en Waard en 0,0098% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 52 stemmen in Dijk en Waard komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Dijk en Waard
- Gymzaal Geul 2 1.009 stemmen · PVV 34%
- Gymzaal Geul 1 997 stemmen · PVV 33%
- Dorpshuis De Noord 1.009 stemmen · VVD 25%
- Recreatiehaven Broekhorn 990 stemmen · VVD 27%
- Sporthal De Draai 1 1.021 stemmen · PVV 27%
- Spothal Geestmerambacht 1 979 stemmen · PVV 26%
Alle stembureaus in Dijk en Waard
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.