Stembureau De Geist 2 in Dijk en Waard (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025

Postcode 1834 GN · Wijk Sint-Pancras

Hier zijn 957 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 208 21,7% 25,2% −3,4 pp 1,6%
VVD 192 20,1% 19,2% +0,9 pp 1,9%
GroenLinks-PvdA 148 15,5% 12,5% +3,0 pp 2,3%
Nieuw Sociaal Contract 119 12,4% 12,7% −0,3 pp 1,8%
D66 65 6,8% 6,2% +0,6 pp 2,0%
CDA 38 4,0% 3,0% +1,0 pp 2,4%
SP 36 3,8% 3,6% +0,1 pp 1,9%
Forum voor Democratie 33 3,4% 3,1% +0,3 pp 2,0%
BBB 32 3,3% 4,5% −1,2 pp 1,4%
Partij voor de Dieren 20 2,1% 1,9% +0,2 pp 2,0%
Volt 16 1,7% 1,4% +0,3 pp 2,2%
ChristenUnie 15 1,6% 1,4% +0,2 pp 2,1%
50PLUS 9 0,9% 0,8% +0,1 pp 2,1%
JA21 8 0,8% 1,0% −0,1 pp 1,6%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,5% 0,7% −0,2 pp 1,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 7,7%
SGP 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 1,8%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,8%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,7%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,6%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,9%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,0%
DENK 0 0,0% 1,7% −1,7 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dijk en Waard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,4 pp minder dan gemiddeld in Dijk en Waard.
  • Qua gewicht is dit het 20e van de 60 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Dijk en Waard en 0,0093% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 55 stemmen in Dijk en Waard komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Dijk en Waard

Alle stembureaus in Dijk en Waard

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.