Stembureau Stembureau Zorgcentrum De Diem in Diemen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1111 AM · Wijk Diemen Centrum

Hier zijn 897 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 27,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 243 27,1% 23,0% +4,1 pp 6,9%
D66 195 21,7% 20,2% +1,5 pp 6,3%
VVD 101 11,3% 13,0% −1,7 pp 5,1%
PVV 80 8,9% 12,5% −3,6 pp 4,2%
CDA 60 6,7% 5,2% +1,5 pp 7,6%
JA21 43 4,8% 4,1% +0,6 pp 6,8%
Partij voor de Dieren 43 4,8% 3,9% +0,9 pp 7,3%
DENK 28 3,1% 4,2% −1,1 pp 4,3%
Forum voor Democratie 25 2,8% 3,1% −0,3 pp 5,3%
Volt 18 2,0% 1,9% +0,1 pp 6,2%
SP 15 1,7% 2,4% −0,8 pp 4,0%
50PLUS 14 1,6% 1,3% +0,2 pp 6,9%
BIJ1 9 1,0% 1,3% −0,3 pp 4,7%
BBB 6 0,7% 1,2% −0,5 pp 3,3%
ChristenUnie 6 0,7% 1,2% −0,5 pp 3,3%
NSC 4 0,4% 0,5% −0,0 pp 5,7%
Piratenpartij 4 0,4% 0,1% +0,3 pp 18,2%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 9,1%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,6%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 2,4%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Diemen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +4,1 pp meer dan gemiddeld in Diemen.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 17 stembureaus: 5,9% van alle geldige stemmen in Diemen en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Diemen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Diemen

Alle stembureaus in Diemen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.