Hoe stemde Bathmen in Deventer in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Loo

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 4 stembureaus in Bathmen 4.257 geldige stemmen uitgebracht (6,8% van alle stemmen in Deventer). BBB werd hier de grootste met 30,8%. Vergeleken met heel Deventer scoorden BBB (+21,2 pp) en VVD (+5,2 pp) hier hoger en GroenLinks-PvdA (−9,9 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
BBB 1.313 30,8% 9,7% +21,2 pp
VVD 728 17,1% 11,9% +5,2 pp
PVV 559 13,1% 18,0% −4,8 pp
Nieuw Sociaal Contract 488 11,5% 11,7% −0,2 pp
GroenLinks-PvdA 481 11,3% 21,2% −9,9 pp
D66 239 5,6% 7,2% −1,6 pp
CDA 133 3,1% 2,2% +0,9 pp
SP 75 1,8% 3,4% −1,7 pp
Partij voor de Dieren 55 1,3% 2,9% −1,6 pp
Volt 55 1,3% 2,3% −1,0 pp
Forum voor Democratie 35 0,8% 1,9% −1,1 pp
JA21 25 0,6% 0,5% +0,1 pp
BVNL / Groep Van Haga 22 0,5% 0,4% +0,1 pp
ChristenUnie 15 0,4% 1,7% −1,3 pp
50PLUS 12 0,3% 0,4% −0,2 pp
DENK 6 0,1% 3,4% −3,3 pp
BIJ1 4 0,1% 0,3% −0,2 pp
SGP 4 0,1% 0,3% −0,2 pp
Samen voor Nederland 3 0,1% 0,0% +0,0 pp
Splinter 2 0,0% 0,1% −0,1 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,0% 0,1% −0,0 pp
LP 1 0,0% 0,0% −0,0 pp
Nederland met een PLAN 1 0,0% 0,0% −0,0 pp
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp

Stembureaus in Bathmen

Andere wijken in Deventer

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Deventer · Alle stembureaus