Stembureau Stembureau Wijk- en Speeltuinvereniging De Zwolsewijk in Deventer (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7412 TN · Wijk Zandweerd

Hier zijn 1.005 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 253 25,2% 13,0% +12,2 pp 3,1%
GroenLinks-PvdA 164 16,3% 17,9% −1,6 pp 1,4%
D66 144 14,3% 20,6% −6,3 pp 1,1%
VVD 91 9,1% 11,7% −2,6 pp 1,2%
CDA 85 8,5% 9,8% −1,4 pp 1,4%
JA21 53 5,3% 4,7% +0,6 pp 1,8%
BBB 40 4,0% 4,5% −0,6 pp 1,4%
50PLUS 37 3,7% 1,3% +2,4 pp 4,6%
Forum voor Democratie 36 3,6% 3,7% −0,1 pp 1,6%
SP 27 2,7% 2,3% +0,4 pp 1,9%
Partij voor de Dieren 20 2,0% 2,7% −0,7 pp 1,2%
Volt 15 1,5% 1,5% −0,0 pp 1,5%
ChristenUnie 11 1,1% 1,6% −0,5 pp 1,1%
NSC 11 1,1% 0,4% +0,7 pp 3,9%
DENK 7 0,7% 3,0% −2,3 pp 0,4%
SGP 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 1,4%
BVNL 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 1,9%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 1,1%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 4,5%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,9%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,3%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,8%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Deventer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,2 pp meer dan gemiddeld in Deventer.
  • Qua gewicht is dit het 35e van de 58 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Deventer en 0,0097% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 63 stemmen in Deventer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Deventer

Alle stembureaus in Deventer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.