Stembureau Stembureau Kunstcircuit Deventer in Deventer (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7423 DS · Wijk Colmschate-Noord

Hier zijn 1.980 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 480 24,2% 18,0% +6,3 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 413 20,9% 21,2% −0,4 pp 3,1%
Nieuw Sociaal Contract 217 11,0% 11,7% −0,7 pp 3,0%
BBB 185 9,3% 9,7% −0,3 pp 3,1%
VVD 146 7,4% 11,9% −4,6 pp 2,0%
D66 115 5,8% 7,2% −1,4 pp 2,6%
SP 104 5,3% 3,4% +1,8 pp 4,8%
ChristenUnie 58 2,9% 1,7% +1,2 pp 5,4%
Partij voor de Dieren 54 2,7% 2,9% −0,1 pp 3,0%
Forum voor Democratie 44 2,2% 1,9% +0,3 pp 3,7%
Volt 42 2,1% 2,3% −0,2 pp 2,9%
DENK 34 1,7% 3,4% −1,7 pp 1,6%
CDA 28 1,4% 2,2% −0,8 pp 2,0%
BIJ1 11 0,6% 0,3% +0,2 pp 5,7%
JA21 11 0,6% 0,5% +0,0 pp 3,4%
50PLUS 10 0,5% 0,4% +0,1 pp 3,7%
BVNL / Groep Van Haga 10 0,5% 0,4% +0,1 pp 4,0%
SGP 8 0,4% 0,3% +0,1 pp 3,9%
Nederland met een PLAN 5 0,3% 0,0% +0,2 pp 19,2%
Splinter 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,2%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Deventer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,3 pp meer dan gemiddeld in Deventer.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 59 stembureaus: 3,2% van alle geldige stemmen in Deventer en 0,0193% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 32 stemmen in Deventer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Deventer

Alle stembureaus in Deventer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.