Stembureau Stembureau Deventer Schouwburg in Deventer (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7411 TJ · Wijk Binnenstad

Hier zijn 1.159 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 28,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 334 28,8% 20,6% +8,2 pp 2,5%
GroenLinks-PvdA 304 26,2% 17,9% +8,3 pp 2,7%
VVD 94 8,1% 11,7% −3,5 pp 1,3%
Partij voor de Dieren 71 6,1% 2,7% +3,4 pp 4,1%
CDA 70 6,0% 9,8% −3,8 pp 1,1%
Volt 48 4,1% 1,5% +2,6 pp 4,9%
PVV 47 4,1% 13,0% −8,9 pp 0,6%
SP 41 3,5% 2,3% +1,2 pp 2,8%
JA21 38 3,3% 4,7% −1,4 pp 1,3%
Forum voor Democratie 30 2,6% 3,7% −1,1 pp 1,3%
ChristenUnie 16 1,4% 1,6% −0,2 pp 1,6%
DENK 14 1,2% 3,0% −1,8 pp 0,7%
BIJ1 12 1,0% 0,3% +0,7 pp 6,4%
BBB 11 0,9% 4,5% −3,6 pp 0,4%
50PLUS 10 0,9% 1,3% −0,4 pp 1,2%
Piratenpartij 7 0,6% 0,1% +0,5 pp 9,2%
NSC 3 0,3% 0,4% −0,2 pp 1,1%
Vrede voor Dieren 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 2,5%
FNP 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 9,1%
SGP 2 0,2% 0,3% −0,2 pp 0,9%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,0%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,3%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Deventer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −8,9 pp minder dan gemiddeld in Deventer.
  • Qua gewicht is dit het 27e van de 58 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Deventer en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 55 stemmen in Deventer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Deventer

Alle stembureaus in Deventer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.