Hoe stemde Sint Jozefparochie in Deurne in 2025?
Met stembureaus in onder meer: Sint Jozefparochie-Oost
Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 2 stembureaus in Sint Jozefparochie 2.357 geldige stemmen uitgebracht (11,2% van alle stemmen in Deurne). PVV werd hier de grootste met 24,9%. Vergeleken met heel Deurne scoorden PVV (+3,1 pp) en JA21 (+1,5 pp) hier hoger en VVD (−2,0 pp) lager.
Wat is hier gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel in de wijk | Aandeel gemeente | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| PVV | 588 | 24,9% | 21,8% | +3,1 pp |
| CDA | 364 | 15,4% | 15,7% | −0,3 pp |
| VVD | 354 | 15,0% | 17,0% | −2,0 pp |
| D66 | 325 | 13,8% | 13,2% | +0,6 pp |
| JA21 | 235 | 10,0% | 8,4% | +1,5 pp |
| GroenLinks-PvdA | 138 | 5,9% | 6,8% | −0,9 pp |
| BBB | 93 | 3,9% | 5,2% | −1,3 pp |
| Forum voor Democratie | 91 | 3,9% | 4,4% | −0,5 pp |
| SP | 55 | 2,3% | 1,7% | +0,6 pp |
| 50PLUS | 54 | 2,3% | 2,3% | +0,0 pp |
| Partij voor de Dieren | 15 | 0,6% | 0,9% | −0,2 pp |
| Volt | 11 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp |
| NSC | 9 | 0,4% | 0,3% | +0,0 pp |
| BVNL | 7 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp |
| ChristenUnie | 7 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp |
| DE LINIE | 3 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp |
| Vrij Verbond | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp |
| BIJ1 | 1 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp |
| DENK | 1 | 0,0% | 0,5% | −0,5 pp |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,0% | 0,1% | −0,0 pp |
| SGP | 1 | 0,0% | 0,2% | −0,1 pp |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp |
Stembureaus in Sint Jozefparochie
- Hofke van Marijke Sint Jozefparochie-Oost · 5753 BE · 1.210 stemmen · PVV 24%
- Hofke van Marijke (2) Sint Jozefparochie-Oost · 5753 BE · 1.147 stemmen · PVV 26%
Andere wijken in Deurne
- Deurne 8.942 stemmen · PVV 20%
- Heiakker 2.564 stemmen · PVV 24%
- Liessel 2.149 stemmen · PVV 25%
- Koolhof 1.990 stemmen · PVV 22%
- Neerkant 1.257 stemmen · PVV 24%
- Vlierden 1.078 stemmen · VVD 22%
- Helenaveen 628 stemmen · PVV 22%
Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.