Stembureau Wijkcentrum De Heiakker in Deurne (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5754 DV · Wijk Heiakker

Hier zijn 1.615 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 345 21,4% 21,8% −0,5 pp 7,5%
VVD 287 17,8% 17,0% +0,8 pp 8,0%
D66 286 17,7% 13,2% +4,5 pp 10,3%
CDA 225 13,9% 15,7% −1,8 pp 6,8%
JA21 155 9,6% 8,4% +1,2 pp 8,8%
GroenLinks-PvdA 99 6,1% 6,8% −0,6 pp 7,0%
Forum voor Democratie 52 3,2% 4,4% −1,1 pp 5,7%
50PLUS 46 2,8% 2,3% +0,6 pp 9,7%
BBB 37 2,3% 5,2% −2,9 pp 3,4%
SP 27 1,7% 1,7% −0,0 pp 7,5%
Partij voor de Dieren 15 0,9% 0,9% +0,0 pp 8,1%
Volt 13 0,8% 0,6% +0,2 pp 10,8%
BVNL 5 0,3% 0,3% +0,1 pp 9,3%
ChristenUnie 5 0,3% 0,3% −0,0 pp 7,6%
DENK 5 0,3% 0,5% −0,2 pp 4,5%
LP 4 0,2% 0,1% +0,2 pp 28,6%
NSC 4 0,2% 0,3% −0,1 pp 5,5%
SGP 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 9,1%
BIJ1 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 14,3%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Deurne, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +4,5 pp meer dan gemiddeld in Deurne.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 19 stembureaus: 7,7% van alle geldige stemmen in Deurne en 0,0155% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Deurne komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Deurne

Alle stembureaus in Deurne

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.