Stembureau Gerardushuis in Deurne (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5752 AP · Wijk Deurne

Hier zijn 1.336 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 307 23,0% 30,4% −7,4 pp 4,9%
VVD 300 22,5% 16,9% +5,5 pp 8,5%
BBB 217 16,2% 9,5% +6,8 pp 11,0%
Nieuw Sociaal Contract 180 13,5% 14,3% −0,9 pp 6,0%
GroenLinks-PvdA 91 6,8% 8,5% −1,7 pp 5,2%
D66 83 6,2% 5,0% +1,2 pp 8,0%
CDA 57 4,3% 4,2% +0,1 pp 6,6%
BVNL / Groep Van Haga 16 1,2% 0,7% +0,5 pp 10,5%
Partij voor de Dieren 16 1,2% 1,2% −0,0 pp 6,2%
SP 16 1,2% 3,7% −2,5 pp 2,1%
Forum voor Democratie 15 1,1% 1,6% −0,5 pp 4,5%
JA21 11 0,8% 1,0% −0,1 pp 5,5%
Volt 9 0,7% 0,9% −0,2 pp 5,0%
50PLUS 3 0,2% 0,7% −0,5 pp 2,0%
ChristenUnie 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 5,3%
DENK 3 0,2% 0,5% −0,3 pp 2,8%
Samen voor Nederland 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 33,3%
BIJ1 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 9,1%
Splinter 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 10,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 12,5%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Deurne, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −7,4 pp minder dan gemiddeld in Deurne.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 19 stembureaus: 6,4% van alle geldige stemmen in Deurne en 0,0130% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Deurne komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Deurne

Alle stembureaus in Deurne

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.