Stembureau Omringlocatie Buitenveld in Den Helder (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1787 AM · Wijk Het Koegras

Hier zijn 651 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 195 30,0% 33,6% −3,7 pp 1,8%
VVD 145 22,3% 16,6% +5,7 pp 2,8%
Nieuw Sociaal Contract 76 11,7% 11,6% +0,1 pp 2,1%
BBB 57 8,8% 4,7% +4,0 pp 3,9%
CDA 35 5,4% 4,3% +1,1 pp 2,6%
D66 35 5,4% 4,2% +1,2 pp 2,6%
GroenLinks-PvdA 34 5,2% 9,3% −4,1 pp 1,2%
Forum voor Democratie 15 2,3% 3,4% −1,1 pp 1,4%
SP 12 1,8% 3,4% −1,6 pp 1,1%
ChristenUnie 10 1,5% 1,7% −0,2 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 9 1,4% 1,7% −0,3 pp 1,7%
Volt 6 0,9% 0,8% +0,1 pp 2,4%
DENK 4 0,6% 0,6% +0,1 pp 2,3%
JA21 4 0,6% 0,9% −0,2 pp 1,5%
PartijvdSport 4 0,6% 0,0% +0,6 pp 26,7%
50PLUS 3 0,5% 0,8% −0,4 pp 1,1%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,5% 0,8% −0,3 pp 1,2%
Splinter 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 4,8%
BIJ1 1 0,2% 0,2% −0,1 pp 1,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,7% −0,7 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Helder, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +5,7 pp meer dan gemiddeld in Den Helder.
  • Qua gewicht is dit het 29e van de 33 stembureaus: 2,1% van alle geldige stemmen in Den Helder en 0,0063% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 48 stemmen in Den Helder komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Den Helder

Alle stembureaus in Den Helder

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.