Stembureau M.F.C. 't Dorpshuis in Den Helder (2025)
Postcode 1788 ES · Wijk Julianadorp
Hier zijn 1.570 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 463 | 29,5% | 24,2% | +5,3 pp | 6,1% |
| VVD | 225 | 14,3% | 16,4% | −2,1 pp | 4,4% |
| D66 | 198 | 12,6% | 13,2% | −0,6 pp | 4,8% |
| CDA | 140 | 8,9% | 10,9% | −2,0 pp | 4,1% |
| Forum voor Democratie | 130 | 8,3% | 7,2% | +1,1 pp | 5,8% |
| JA21 | 111 | 7,1% | 6,7% | +0,3 pp | 5,3% |
| GroenLinks-PvdA | 79 | 5,0% | 7,9% | −2,9 pp | 3,2% |
| BBB | 69 | 4,4% | 2,9% | +1,5 pp | 7,5% |
| 50PLUS | 31 | 2,0% | 2,0% | +0,0 pp | 5,0% |
| SP | 31 | 2,0% | 1,7% | +0,3 pp | 5,8% |
| ChristenUnie | 21 | 1,3% | 1,7% | −0,4 pp | 3,8% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 1,1% | 1,5% | −0,3 pp | 3,9% |
| NSC | 12 | 0,8% | 0,4% | +0,3 pp | 8,5% |
| SGP | 10 | 0,6% | 0,9% | −0,2 pp | 3,6% |
| Volt | 10 | 0,6% | 0,6% | +0,1 pp | 5,5% |
| Piratenpartij | 7 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 15,6% |
| DENK | 5 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 2,5% |
| BVNL | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 2,5% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 3,5% |
| DE LINIE | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 7,7% |
| LP | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,5% |
| NL PLAN | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 12,5% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Helder, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,3 pp meer dan gemiddeld in Den Helder.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 34 stembureaus: 5,0% van alle geldige stemmen in Den Helder en 0,0151% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Den Helder komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Den Helder
- De Vredeskerk 1.956 stemmen · PVV 26%
- M.F.C. 't Wijkhuis 1.447 stemmen · PVV 25%
- Openbare Basisschool 't Tusselant 1.247 stemmen · PVV 23%
- Zorgcentrum De Golfstroom 1.244 stemmen · PVV 24%
- Gebouw muziekvereniging Winnubst 1.132 stemmen · PVV 23%
- De Jutter 1.122 stemmen · PVV 32%
Alle stembureaus in Den Helder
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.