Stembureau M.F.C. 'De Boerderij in Den Helder (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1785 JP · Wijk De Schooten

Hier zijn 1.026 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 310 30,2% 24,2% +6,0 pp 4,1%
VVD 141 13,7% 16,4% −2,7 pp 2,7%
D66 134 13,1% 13,2% −0,2 pp 3,2%
CDA 94 9,2% 10,9% −1,7 pp 2,7%
GroenLinks-PvdA 70 6,8% 7,9% −1,1 pp 2,8%
JA21 69 6,7% 6,7% +0,0 pp 3,3%
Forum voor Democratie 66 6,4% 7,2% −0,7 pp 2,9%
BBB 42 4,1% 2,9% +1,2 pp 4,6%
50PLUS 26 2,5% 2,0% +0,6 pp 4,2%
SP 21 2,0% 1,7% +0,3 pp 3,9%
ChristenUnie 15 1,5% 1,7% −0,3 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 12 1,2% 1,5% −0,3 pp 2,6%
DENK 8 0,8% 0,6% +0,1 pp 4,0%
SGP 6 0,6% 0,9% −0,3 pp 2,2%
BIJ1 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 7,0%
NSC 4 0,4% 0,4% −0,1 pp 2,8%
Volt 2 0,2% 0,6% −0,4 pp 1,1%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,2%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,8%
BVNL 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Helder, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,0 pp meer dan gemiddeld in Den Helder.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 34 stembureaus: 3,3% van alle geldige stemmen in Den Helder en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Den Helder komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Den Helder

Alle stembureaus in Den Helder

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.