Stembureau Wooncentrum De Croissant in Den Haag (2023)
Postcode 2515 SB · Wijk Stationsbuurt
Hier zijn 729 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 30,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 222 | 30,5% | 19,4% | +11,1 pp | 0,5% |
| PVV | 131 | 18,0% | 21,8% | −3,8 pp | 0,2% |
| VVD | 70 | 9,6% | 15,1% | −5,5 pp | 0,2% |
| D66 | 69 | 9,5% | 8,3% | +1,1 pp | 0,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 51 | 7,0% | 8,5% | −1,5 pp | 0,2% |
| Partij voor de Dieren | 50 | 6,9% | 3,4% | +3,5 pp | 0,6% |
| DENK | 27 | 3,7% | 8,6% | −4,9 pp | 0,1% |
| SP | 27 | 3,7% | 2,6% | +1,1 pp | 0,4% |
| Volt | 21 | 2,9% | 2,3% | +0,6 pp | 0,4% |
| Forum voor Democratie | 17 | 2,3% | 2,6% | −0,3 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 10 | 1,4% | 0,8% | +0,5 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 6 | 0,8% | 1,2% | −0,4 pp | 0,2% |
| 50PLUS | 5 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 0,5% |
| BBB | 5 | 0,7% | 1,3% | −0,6 pp | 0,2% |
| CDA | 4 | 0,5% | 1,9% | −1,4 pp | 0,1% |
| Nederland met een PLAN | 3 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 1,2% |
| JA21 | 2 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 0,2% |
| LP | 2 | 0,3% | 0,0% | +0,2 pp | 1,8% |
| Splinter | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 0,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,1% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,4% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 1,3% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 1,0% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,2 pp | 0,1% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Haag, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +11,1 pp meer dan gemiddeld in Den Haag.
- Qua gewicht is dit het 163e van de 283 stembureaus: 0,3% van alle geldige stemmen in Den Haag en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 335 stemmen in Den Haag komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Den Haag
- HV & CV Quick 729 stemmen · VVD 35%
- Haagse Sport Centrale 724 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- De Uithof 736 stemmen · PVV 35%
- Esloo College 719 stemmen · DENK 27%
- Wijkcentrum Bezuidenhout West 738 stemmen · PVV 26%
- Stichting See Lab 709 stemmen · PVV 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.