Stembureau Stichting Wijkberaad Vruchtenbuurt in Den Haag (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2564 VP · Wijk Vruchtenbuurt

Hier zijn 1.516 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 26,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 395 26,1% 19,4% +6,7 pp 0,8%
VVD 304 20,1% 15,1% +4,9 pp 0,8%
PVV 215 14,2% 21,8% −7,6 pp 0,4%
D66 211 13,9% 8,3% +5,6 pp 1,0%
Nieuw Sociaal Contract 129 8,5% 8,5% −0,0 pp 0,6%
Partij voor de Dieren 64 4,2% 3,4% +0,8 pp 0,8%
CDA 41 2,7% 1,9% +0,8 pp 0,9%
Volt 41 2,7% 2,3% +0,4 pp 0,7%
SP 36 2,4% 2,6% −0,3 pp 0,6%
Forum voor Democratie 21 1,4% 2,6% −1,2 pp 0,3%
BBB 18 1,2% 1,3% −0,1 pp 0,6%
JA21 10 0,7% 0,5% +0,2 pp 0,9%
ChristenUnie 9 0,6% 1,2% −0,6 pp 0,3%
DENK 6 0,4% 8,6% −8,2 pp 0,0%
50PLUS 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 0,4%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 0,4%
BIJ1 3 0,2% 0,8% −0,6 pp 0,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,5%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,4%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 1,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 1,0%
SGP 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,1%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Haag, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −8,2 pp minder dan gemiddeld in Den Haag.
  • Qua gewicht is dit het 28e van de 283 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Den Haag en 0,0147% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 161 stemmen in Den Haag komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Den Haag

Alle stembureaus in Den Haag

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.