Stembureau Sportpark Het Kleine Loo (VUC) in Den Haag (2022)
Postcode 2592 BW · Wijk Mariahoeve en Marlot
Hier waren 354 kiezers toegelaten (0,2% van alle toegelaten kiezers in Den Haag) en zijn 354 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 69 | 19,5% | 15,3% | +4,2 pp | 0,2% |
| Hart voor Den Haag / Groep de Mos | 60 | 16,9% | 17,0% | −0,0 pp | 0,2% |
| VVD | 46 | 13,0% | 13,3% | −0,3 pp | 0,2% |
| CDA | 32 | 9,0% | 6,3% | +2,8 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 32 | 9,0% | 6,8% | +2,3 pp | 0,3% |
| GROENLINKS | 31 | 8,8% | 10,0% | −1,2 pp | 0,2% |
| PvdA | 19 | 5,4% | 6,4% | −1,1 pp | 0,2% |
| SP | 15 | 4,2% | 2,9% | +1,3 pp | 0,3% |
| PVV | 12 | 3,4% | 2,9% | +0,5 pp | 0,2% |
| Forum voor Democratie | 12 | 3,4% | 2,1% | +1,3 pp | 0,3% |
| ChristenUnie-SGP | 7 | 2,0% | 2,7% | −0,7 pp | 0,1% |
| Haagse Stadspartij | 6 | 1,7% | 3,5% | −1,8 pp | 0,1% |
| 50PLUS | 5 | 1,4% | 1,2% | +0,2 pp | 0,2% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,6% | 0,9% | −0,3 pp | 0,1% |
| DENK | 2 | 0,6% | 5,6% | −5,0 pp | 0,0% |
| Nationale Bond tegen Overheidszaken - DH | 1 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 0,3% |
| 1 | 0,3% | 1,3% | −1,0 pp | 0,0% | |
| Haags Belang | 1 | 0,3% | 1,0% | −0,7 pp | 0,1% |
| Blanco | 1 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 0,2% |
| (20) | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| INL Den Haag | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Haag, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Richard de Mos (Hart voor Den Haag / Groep de Mos) · 36 stemmen · 10,2% van alle stemmen hier
- Anne Mulder (VVD) · 30 stemmen · 8,5% van alle stemmen hier
- Robert van Asten (D66) · 26 stemmen · 7,3% van alle stemmen hier
- Marieke van Doorn (D66) · 19 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Rita Verdonk (Hart voor Den Haag / Groep de Mos) · 13 stemmen · 3,7% van alle stemmen hier
- Mariëlle Vavier (GROENLINKS) · 12 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Leonie Gerritsen (Partij voor de Dieren) · 12 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Lesley Arp (SP) · 12 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Hilbert Bredemeijer (CDA) · 11 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
- Robert Barker (Partij voor de Dieren) · 11 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
- G.F.C. van Meijeren (Forum voor Democratie) · 11 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
- Martijn Balster (PvdA) · 10 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
- Sebastian Kruis (PVV) · 8 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Dennis Groenewold (D66) · 7 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Kavish Partiman (CDA) · 7 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −5,0 pp minder dan gemiddeld in Den Haag.
- Qua gewicht is dit het 231e van de 373 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Den Haag en 0,0051% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 516 stemmen in Den Haag komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 313 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 41 |
| Toegelaten kiezers | 354 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 354 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 0 (0,0%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,00% van de stembiljetten, tegen 0,80% in Den Haag en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Den Haag
- Stadsdeelkantoor Escamp 362 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 28%
- Hvv RAS 353 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 32%
- Koos Meindertsschool 366 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 31%
- Voetbalvereniging SVH 351 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 28%
- Ontmoetingscentrum Morgenstond 369 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 32%
- Sporthal Overbosch 350 stemmen · D66 17%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.