Stembureau De Goede Herder Kapel in Den Haag (2023)
Postcode 2563 GD · Wijk Valkenboskwartier
Hier zijn 886 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 228 | 25,7% | 21,8% | +4,0 pp | 0,4% |
| GroenLinks-PvdA | 212 | 23,9% | 19,4% | +4,6 pp | 0,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 76 | 8,6% | 8,5% | +0,1 pp | 0,4% |
| VVD | 74 | 8,4% | 15,1% | −6,8 pp | 0,2% |
| D66 | 66 | 7,4% | 8,3% | −0,9 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 49 | 5,5% | 3,4% | +2,1 pp | 0,6% |
| Forum voor Democratie | 37 | 4,2% | 2,6% | +1,6 pp | 0,6% |
| Volt | 25 | 2,8% | 2,3% | +0,5 pp | 0,4% |
| SP | 24 | 2,7% | 2,6% | +0,1 pp | 0,4% |
| DENK | 23 | 2,6% | 8,6% | −6,0 pp | 0,1% |
| BBB | 16 | 1,8% | 1,3% | +0,5 pp | 0,5% |
| BIJ1 | 11 | 1,2% | 0,8% | +0,4 pp | 0,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 10 | 1,1% | 0,4% | +0,7 pp | 1,0% |
| CDA | 10 | 1,1% | 1,9% | −0,8 pp | 0,2% |
| ChristenUnie | 6 | 0,7% | 1,2% | −0,5 pp | 0,2% |
| 50PLUS | 5 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 0,5% |
| SGP | 4 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 0,4% |
| JA21 | 3 | 0,3% | 0,5% | −0,1 pp | 0,3% |
| Splinter | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 0,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,4% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 1,3% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Haag, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,8 pp minder dan gemiddeld in Den Haag.
- Qua gewicht is dit het 115e van de 283 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Den Haag en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 276 stemmen in Den Haag komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Den Haag
- Kindcentrum Balans 896 stemmen · PVV 29%
- Milieu Educatief Centrum Kornoelje 881 stemmen · GroenLinks-PvdA 27%
- Wijkcentrum Mariahoeve 897 stemmen · PVV 24%
- Saffier Swaenehove 879 stemmen · PVV 42%
- Koos Meindertsschool 898 stemmen · PVV 37%
- WZH Hoge Veld 871 stemmen · PVV 36%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.