Stembureau Buurtkantine Transvaal in Den Haag (2022)
Postcode 2572 NR · Wijk Transvaalkwartier
Hier waren 347 kiezers toegelaten (0,2% van alle toegelaten kiezers in Den Haag) en zijn 340 geldige stemmen uitgebracht. DENK werd hier de grootste met 40,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| DENK | 136 | 40,0% | 5,6% | +34,4 pp | 1,3% |
| Hart voor Den Haag / Groep de Mos | 32 | 9,4% | 17,0% | −7,6 pp | 0,1% |
| CDA | 26 | 7,6% | 6,3% | +1,4 pp | 0,2% |
| GROENLINKS | 22 | 6,5% | 10,0% | −3,5 pp | 0,1% |
| Haagse Stadspartij | 20 | 5,9% | 3,5% | +2,3 pp | 0,3% |
| VVD | 19 | 5,6% | 13,3% | −7,7 pp | 0,1% |
| PvdA | 18 | 5,3% | 6,4% | −1,1 pp | 0,2% |
| 12 | 3,5% | 1,3% | +2,2 pp | 0,5% | |
| Haags Belang | 12 | 3,5% | 1,0% | +2,5 pp | 0,6% |
| PVV | 10 | 2,9% | 2,9% | +0,0 pp | 0,2% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 2,4% | 6,8% | −4,4 pp | 0,1% |
| D66 | 6 | 1,8% | 15,3% | −13,5 pp | 0,0% |
| SP | 5 | 1,5% | 2,9% | −1,5 pp | 0,1% |
| 50PLUS | 4 | 1,2% | 1,2% | −0,0 pp | 0,2% |
| ChristenUnie-SGP | 3 | 0,9% | 2,7% | −1,8 pp | 0,1% |
| Forum voor Democratie | 3 | 0,9% | 2,1% | −1,3 pp | 0,1% |
| Blanco | 2 | 0,6% | 0,3% | +0,3 pp | 0,4% |
| (20) | 1 | 0,3% | 0,0% | +0,2 pp | 1,2% |
| INL Den Haag | 1 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 0,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,9% | −0,9 pp | 0,0% |
| Nationale Bond tegen Overheidszaken - DH | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Blanco | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 6 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Haag, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Beytullah Çelik (DENK) · 27 stemmen · 7,9% van alle stemmen hier
- Nur Icar (DENK) · 20 stemmen · 5,9% van alle stemmen hier
- Semih Rayman (DENK) · 18 stemmen · 5,3% van alle stemmen hier
- Uğur Keles (DENK) · 17 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
- Farid Azarkan (DENK) · 15 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
- Gezal Karabekir (Haagse Stadspartij) · 13 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
- Durmuş Karataş (DENK) · 13 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
- Kavita Parbhudayal (VVD) · 11 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
- Adeel Mahmood (DENK) · 11 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
- Kavish Partiman (CDA) · 10 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Richard de Mos (Hart voor Den Haag / Groep de Mos) · 9 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Ismet Bingöl (CDA) · 9 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Mairan Sewtahal (PvdA) · 9 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- H. Küçük (Haags Belang) · 9 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Rita Verdonk (Hart voor Den Haag / Groep de Mos) · 8 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +34,4 pp meer dan gemiddeld in Den Haag.
- Qua gewicht is dit het 242e van de 373 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Den Haag en 0,0049% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 537 stemmen in Den Haag komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 254 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 93 |
| Toegelaten kiezers | 347 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 347 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 7 (2,0%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 2,02% van de stembiljetten, tegen 0,80% in Den Haag en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Den Haag
- Voetbalvereniging SVH 341 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 31%
- Haagsche Rugby Club 340 stemmen · VVD 42%
- Middin Neherkade 344 stemmen · GROENLINKS 15%
- Museum Sophiahof 337 stemmen · D66 31%
- Haagsche Rugby Club 345 stemmen · VVD 41%
- Budosportcomplex Lu Gia Jen 336 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.