Stembureau Buurtcentrum De Burcht in Den Haag
Postcode 2525 SE
Hier waren 754 kiezers toegelaten (0,4% van alle toegelaten kiezers in Den Haag) en zijn 741 geldige stemmen uitgebracht. DENK werd hier de grootste met 43,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| DENK | 320 | 43,2% | 6,4% | +36,8 pp | 2,5% |
| Hart voor Den Haag / Groep de Mos | 183 | 24,7% | 31,1% | −6,4 pp | 0,3% |
| 60 | 8,1% | 1,0% | +7,1 pp | 3,1% | |
| GroenLinks-PvdA | 51 | 6,9% | 15,5% | −8,6 pp | 0,2% |
| D66 | 26 | 3,5% | 15,7% | −12,1 pp | 0,1% |
| DvD | 25 | 3,4% | 1,4% | +1,9 pp | 0,9% |
| CDA | 16 | 2,2% | 4,3% | −2,2 pp | 0,2% |
| PVV | 13 | 1,8% | 1,3% | +0,4 pp | 0,5% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,5% | 4,8% | −3,4 pp | 0,1% |
| SP | 8 | 1,1% | 2,2% | −1,1 pp | 0,2% |
| Forum voor Democratie | 7 | 0,9% | 2,1% | −1,1 pp | 0,2% |
| VVD | 5 | 0,7% | 7,4% | −6,7 pp | 0,0% |
| Haagse Stadspartij | 4 | 0,5% | 0,9% | −0,3 pp | 0,2% |
| 50PLUS | 4 | 0,5% | 1,1% | −0,6 pp | 0,2% |
| Volt | 3 | 0,4% | 2,0% | −1,6 pp | 0,1% |
| (19) | 3 | 0,4% | 0,1% | +0,4 pp | 2,8% |
| ChristenUnie-SGP | 1 | 0,1% | 2,0% | −1,8 pp | 0,0% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,2% |
| INL Den Haag | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| Partij voor de Rechtsstaat | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 13 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Den Haag, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Tahsin Çetinkaya () · 59 stemmen · 8,0% van alle stemmen hier
- Adeel Mahmood (DENK) · 56 stemmen · 7,6% van alle stemmen hier
- Nur Icar (DENK) · 55 stemmen · 7,4% van alle stemmen hier
- Mairan Sewtahal (Hart voor Den Haag / Groep de Mos) · 52 stemmen · 7,0% van alle stemmen hier
- Richard de Mos (Hart voor Den Haag / Groep de Mos) · 49 stemmen · 6,6% van alle stemmen hier
- Ismet Bingöl (Hart voor Den Haag / Groep de Mos) · 46 stemmen · 6,2% van alle stemmen hier
- Hena Alpsoy (DENK) · 38 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
- Ayşe Kaya (DENK) · 31 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
- Hatice Bayat (DENK) · 31 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
- Stephan van Baarle (DENK) · 26 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
- Mariëlle Vavier (GroenLinks-PvdA) · 17 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Hatim Belahcen (DENK) · 15 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Shahroz Syed (D66) · 14 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Sidi Mohammed El Baroudi (DvD) · 14 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Mohammed Ghay (DENK) · 12 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +36,8 pp meer dan gemiddeld in Den Haag.
- Qua gewicht is dit het 118e van de 261 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Den Haag en 0,0097% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 273 stemmen in Den Haag komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 522 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 232 |
| Toegelaten kiezers | 754 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 754 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 13 (1,7%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 1,72% van de stembiljetten, tegen 0,65% in Den Haag en 0,58% in heel Nederland. Dat is opvallend veel.
Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: toegelaten kiezers opnieuw vastgesteld.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Den Haag
- Hagukumi Aikido Dojo 743 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 26%
- ATV Loolaan (Trefpunt) 738 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 25%
- Stadsvilla Mozaic 749 stemmen · D66 24%
- Clubhuis De Mussen 735 stemmen · DENK 40%
- De Goede Herder Kapel 750 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 36%
- Buurtcentrum Kommunika 728 stemmen · Hart voor Den Haag / Groep de Mos 47%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.