Stembureau Sociaal Cultureel Centrum De Schans in 's-Hertogenbosch (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5237 DE · Wijk Maaspoort

Hier zijn 1.463 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 435 29,7% 23,5% +6,2 pp 1,9%
GroenLinks-PvdA 251 17,2% 18,4% −1,2 pp 1,4%
VVD 223 15,2% 17,6% −2,3 pp 1,3%
Nieuw Sociaal Contract 193 13,2% 10,9% +2,3 pp 1,8%
D66 92 6,3% 8,8% −2,5 pp 1,1%
SP 69 4,7% 4,2% +0,5 pp 1,7%
CDA 40 2,7% 2,6% +0,1 pp 1,6%
Partij voor de Dieren 35 2,4% 2,5% −0,1 pp 1,5%
Forum voor Democratie 31 2,1% 2,0% +0,2 pp 1,7%
Volt 21 1,4% 2,4% −1,0 pp 0,9%
BBB 19 1,3% 2,0% −0,7 pp 1,0%
DENK 14 1,0% 2,2% −1,2 pp 0,7%
50PLUS 10 0,7% 0,5% +0,2 pp 2,0%
ChristenUnie 9 0,6% 0,4% +0,2 pp 2,1%
JA21 8 0,5% 0,6% −0,1 pp 1,3%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,5% 0,4% +0,0 pp 1,7%
BIJ1 3 0,2% 0,4% −0,1 pp 0,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,1%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,4%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,2 pp meer dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
  • Qua gewicht is dit het 20e van de 79 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0142% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 66 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch

Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.