Stembureau KC De Terp in 's-Hertogenbosch (2025)
Postcode 5241 KB · Wijk Rosmalen-Noord
Hier zijn 1.640 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 23,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 387 | 23,6% | 22,3% | +1,3 pp | 1,8% |
| VVD | 285 | 17,4% | 15,4% | +2,0 pp | 1,9% |
| PVV | 231 | 14,1% | 16,8% | −2,7 pp | 1,4% |
| GroenLinks-PvdA | 216 | 13,2% | 13,9% | −0,8 pp | 1,6% |
| CDA | 181 | 11,0% | 10,0% | +1,1 pp | 1,8% |
| JA21 | 118 | 7,2% | 5,5% | +1,7 pp | 2,2% |
| Forum voor Democratie | 53 | 3,2% | 3,3% | −0,1 pp | 1,6% |
| SP | 41 | 2,5% | 2,2% | +0,3 pp | 1,9% |
| Volt | 32 | 2,0% | 1,5% | +0,4 pp | 2,1% |
| 50PLUS | 29 | 1,8% | 1,4% | +0,4 pp | 2,2% |
| Partij voor de Dieren | 28 | 1,7% | 2,3% | −0,6 pp | 1,2% |
| BBB | 21 | 1,3% | 1,2% | +0,1 pp | 1,8% |
| ChristenUnie | 5 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 1,1% |
| DENK | 5 | 0,3% | 2,4% | −2,1 pp | 0,2% |
| NSC | 4 | 0,2% | 0,3% | −0,0 pp | 1,6% |
| DE LINIE | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 3,9% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,6% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,3 pp | 0,3% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −2,7 pp minder dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
- Qua gewicht is dit het 15e van de 80 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0158% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 60 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch
- Gymzaal Mozartlaan 1.660 stemmen · VVD 28%
- PERRON-3 1.572 stemmen · D66 26%
- KC Meander 1.675 stemmen · D66 22%
- Nico Schuurmanshuis 1.554 stemmen · D66 24%
- De Herberg Haverleij 1.684 stemmen · D66 26%
- Trefpunt De Slinger 1.539 stemmen · D66 27%
Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.