Hoe stemde Koekange in De Wolden in 2025?
Met stembureaus in onder meer: Verspreide huizen Koekange
Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 2 stembureaus in Koekange 1.800 geldige stemmen uitgebracht (10,4% van alle stemmen in De Wolden). PVV werd hier de grootste met 18,3%. Vergeleken met heel De Wolden scoorden PVV (+1,7 pp) en CDA (+1,3 pp) hier hoger en VVD (−1,6 pp) lager.
Wat is hier gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel in de wijk | Aandeel gemeente | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| PVV | 329 | 18,3% | 16,6% | +1,7 pp |
| VVD | 285 | 15,8% | 17,4% | −1,6 pp |
| CDA | 277 | 15,4% | 14,1% | +1,3 pp |
| D66 | 192 | 10,7% | 12,1% | −1,5 pp |
| GroenLinks-PvdA | 171 | 9,5% | 8,6% | +0,9 pp |
| BBB | 163 | 9,1% | 9,5% | −0,5 pp |
| Forum voor Democratie | 115 | 6,4% | 7,1% | −0,7 pp |
| JA21 | 101 | 5,6% | 6,0% | −0,4 pp |
| ChristenUnie | 40 | 2,2% | 1,8% | +0,4 pp |
| SP | 27 | 1,5% | 1,3% | +0,2 pp |
| Partij voor de Dieren | 26 | 1,4% | 1,3% | +0,1 pp |
| SGP | 25 | 1,4% | 1,4% | +0,0 pp |
| 50PLUS | 19 | 1,1% | 1,3% | −0,2 pp |
| Volt | 13 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp |
| NSC | 7 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp |
| BVNL | 4 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp |
| DENK | 4 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp |
Stembureaus in Koekange
- Dorpshuis De Schakel Koekange · 7958 SB · 1.357 stemmen · PVV 18%
- Dorpshuis De Veldhoek Verspreide huizen Koekange · 7958 RC · 443 stemmen · PVV 19%
Andere wijken in De Wolden
- Zuidwolde 4.506 stemmen · VVD 18%
- Ruinerwold 2.727 stemmen · VVD 18%
- Ruinen 2.446 stemmen · VVD 20%
- De Wijk 2.160 stemmen · VVD 19%
- Alteveer 1.227 stemmen · PVV 22%
- Veeningen 494 stemmen · PVV 19%
- Fort 462 stemmen · PVV 18%
- Linde 442 stemmen · BBB 19%
- Ansen 426 stemmen · VVD 21%
- Echten 345 stemmen · VVD 19%
- Drogteropslagen 344 stemmen · PVV 22%
Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.