Stembureau Parochiehuis Hoonhorst in Dalfsen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7722 LR · Wijk Dalfsen

Hier zijn 1.212 geldige stemmen uitgebracht. BBB werd hier de grootste met 20,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
BBB 247 20,4% 17,0% +3,4 pp 7,1%
Nieuw Sociaal Contract 212 17,5% 18,6% −1,1 pp 5,6%
VVD 165 13,6% 12,4% +1,2 pp 6,5%
PVV 161 13,3% 19,2% −5,9 pp 4,1%
GroenLinks-PvdA 142 11,7% 8,3% +3,4 pp 8,4%
CDA 88 7,3% 6,1% +1,1 pp 7,1%
D66 45 3,7% 3,9% −0,2 pp 5,6%
ChristenUnie 39 3,2% 5,4% −2,2 pp 3,5%
SP 25 2,1% 1,7% +0,4 pp 7,4%
Forum voor Democratie 24 2,0% 1,5% +0,5 pp 8,1%
Partij voor de Dieren 19 1,6% 1,0% +0,6 pp 9,7%
Volt 16 1,3% 0,8% +0,5 pp 9,5%
SGP 14 1,2% 2,3% −1,2 pp 3,0%
JA21 7 0,6% 0,6% −0,0 pp 5,7%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,2% 0,6% −0,3 pp 2,7%
50PLUS 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,8%
DENK 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 25,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 33,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 8,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dalfsen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,9 pp minder dan gemiddeld in Dalfsen.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 19 stembureaus: 6,0% van alle geldige stemmen in Dalfsen en 0,0118% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Dalfsen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Dalfsen

Alle stembureaus in Dalfsen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.