Stembureau Stembureau Zorgcentrum Beatrix in Culemborg (2023)
Postcode 4101 HK · Wijk Culemborg Oost
Hier zijn 1.497 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 26,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 393 | 26,3% | 22,9% | +3,4 pp | 9,3% |
| VVD | 262 | 17,5% | 14,8% | +2,7 pp | 9,6% |
| PVV | 250 | 16,7% | 20,2% | −3,5 pp | 6,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 189 | 12,6% | 10,6% | +2,0 pp | 9,7% |
| D66 | 111 | 7,4% | 6,9% | +0,5 pp | 8,8% |
| CDA | 65 | 4,3% | 2,7% | +1,7 pp | 13,3% |
| BBB | 41 | 2,7% | 2,7% | −0,0 pp | 8,1% |
| Partij voor de Dieren | 40 | 2,7% | 3,0% | −0,3 pp | 7,2% |
| SP | 31 | 2,1% | 2,7% | −0,7 pp | 6,2% |
| Forum voor Democratie | 29 | 1,9% | 2,0% | −0,1 pp | 7,9% |
| Volt | 23 | 1,5% | 2,0% | −0,5 pp | 6,2% |
| ChristenUnie | 21 | 1,4% | 1,6% | −0,2 pp | 7,0% |
| DENK | 9 | 0,6% | 4,5% | −3,9 pp | 1,1% |
| SGP | 7 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 4,7% |
| 50PLUS | 6 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 6,3% |
| JA21 | 6 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 5,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 6,3% |
| Splinter | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 14,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 22,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 1,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 6,3% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 6,3% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Culemborg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −3,9 pp minder dan gemiddeld in Culemborg.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 17 stembureaus: 8,1% van alle geldige stemmen in Culemborg en 0,0146% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Culemborg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Culemborg
- Stembureau Rode Kruisgebouw 1.499 stemmen · GroenLinks-PvdA 22%
- Stembureau BonVie A 1.327 stemmen · VVD 20%
- Stembureau Stadhuis 1.546 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Stembureau BonVie B 1.205 stemmen · VVD 21%
- Stembureau De Gelderlandfabriek 1.184 stemmen · GroenLinks-PvdA 42%
- Stembureau Stadskantoor 1.176 stemmen · GroenLinks-PvdA 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.