Stembureau De Smeltkroes in Cranendonck (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6026 ER · Wijk Maarheeze

Hier zijn 1.137 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 314 27,6% 33,0% −5,4 pp 7,2%
VVD 244 21,5% 18,3% +3,2 pp 10,1%
Nieuw Sociaal Contract 154 13,5% 14,3% −0,8 pp 8,1%
GroenLinks-PvdA 106 9,3% 7,7% +1,6 pp 10,4%
BBB 96 8,4% 7,9% +0,6 pp 9,2%
D66 66 5,8% 4,3% +1,5 pp 11,5%
CDA 38 3,3% 4,0% −0,7 pp 7,1%
SP 30 2,6% 3,2% −0,6 pp 7,0%
Forum voor Democratie 24 2,1% 2,0% +0,1 pp 9,1%
Partij voor de Dieren 15 1,3% 1,2% +0,2 pp 9,7%
BVNL / Groep Van Haga 13 1,1% 0,7% +0,4 pp 14,0%
Volt 13 1,1% 0,8% +0,4 pp 13,0%
JA21 12 1,1% 1,1% +0,0 pp 8,6%
50PLUS 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 4,7%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 15,4%
ChristenUnie 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 7,1%
DENK 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 7,1%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 9,1%
SGP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 8,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Cranendonck, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,4 pp minder dan gemiddeld in Cranendonck.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 11 stembureaus: 8,6% van alle geldige stemmen in Cranendonck en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Cranendonck komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Cranendonck

Alle stembureaus in Cranendonck

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.