Stembureau Dorpshuis de Oude School Zoelen in Buren (2025)
Postcode 4011 EM · Wijk Zoelen
Hier zijn 1.161 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 269 | 23,2% | 23,3% | −0,2 pp | 6,3% |
| VVD | 201 | 17,3% | 18,0% | −0,7 pp | 6,0% |
| D66 | 159 | 13,7% | 12,0% | +1,7 pp | 7,2% |
| GroenLinks-PvdA | 112 | 9,6% | 7,1% | +2,5 pp | 8,5% |
| CDA | 102 | 8,8% | 10,0% | −1,2 pp | 5,5% |
| JA21 | 78 | 6,7% | 7,3% | −0,6 pp | 5,8% |
| Forum voor Democratie | 68 | 5,9% | 5,9% | +0,0 pp | 6,3% |
| BBB | 50 | 4,3% | 4,2% | +0,1 pp | 6,5% |
| 50PLUS | 25 | 2,2% | 1,2% | +1,0 pp | 11,4% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,7% | 1,3% | +0,4 pp | 8,2% |
| SGP | 15 | 1,3% | 5,3% | −4,0 pp | 1,5% |
| BVNL | 10 | 0,9% | 0,2% | +0,6 pp | 24,4% |
| SP | 10 | 0,9% | 0,9% | −0,0 pp | 6,3% |
| DENK | 9 | 0,8% | 0,3% | +0,5 pp | 18,4% |
| ChristenUnie | 8 | 0,7% | 1,6% | −0,9 pp | 2,8% |
| NSC | 7 | 0,6% | 0,3% | +0,3 pp | 13,0% |
| Volt | 7 | 0,6% | 0,7% | −0,1 pp | 5,2% |
| LP | 6 | 0,5% | 0,1% | +0,4 pp | 35,3% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 11,1% |
| FNP | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 33,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,0% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Buren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −4,0 pp minder dan gemiddeld in Buren.
- Qua gewicht is dit het 9e van de 17 stembureaus: 6,3% van alle geldige stemmen in Buren en 0,0112% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Buren komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Buren
- Dorpshuis Kerk-Avezaath 1.189 stemmen · VVD 22%
- Dorpshuis 't Ecksternest 1.160 stemmen · PVV 26%
- Dorpshuis "In de Gaard" Ingen 1.332 stemmen · PVV 27%
- De Bron Ommeren 1.026 stemmen · PVV 21%
- De Open Deur Lienden 1.343 stemmen · PVV 20%
- Dorpshuis Erichem 782 stemmen · PVV 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.