Stembureau De Prinsenhof Buren in Buren (2025)
Postcode 4116 GG · Wijk Buren
Hier zijn 1.500 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 327 | 21,8% | 23,3% | −1,5 pp | 7,6% |
| VVD | 265 | 17,7% | 18,0% | −0,4 pp | 8,0% |
| D66 | 257 | 17,1% | 12,0% | +5,1 pp | 11,6% |
| CDA | 143 | 9,5% | 10,0% | −0,4 pp | 7,8% |
| JA21 | 114 | 7,6% | 7,3% | +0,3 pp | 8,4% |
| GroenLinks-PvdA | 99 | 6,6% | 7,1% | −0,5 pp | 7,6% |
| Forum voor Democratie | 80 | 5,3% | 5,9% | −0,5 pp | 7,4% |
| SGP | 65 | 4,3% | 5,3% | −1,0 pp | 6,6% |
| BBB | 54 | 3,6% | 4,2% | −0,6 pp | 7,0% |
| Volt | 21 | 1,4% | 0,7% | +0,7 pp | 15,6% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,3% | 1,3% | +0,0 pp | 8,2% |
| 50PLUS | 14 | 0,9% | 1,2% | −0,3 pp | 6,4% |
| ChristenUnie | 12 | 0,8% | 1,6% | −0,8 pp | 4,2% |
| SP | 12 | 0,8% | 0,9% | −0,1 pp | 7,5% |
| DENK | 4 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 8,2% |
| NSC | 4 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 7,4% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 12,0% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 11,1% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,9% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 100,0% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Buren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +5,1 pp meer dan gemiddeld in Buren.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 17 stembureaus: 8,1% van alle geldige stemmen in Buren en 0,0144% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Buren komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Buren
- Dorpshuis 't Klokhuis Maurik 1.621 stemmen · PVV 29%
- Gemeentehuis Maurik 1.458 stemmen · PVV 30%
- Dorpshuis 't Zoetzand Beusichem 1.853 stemmen · VVD 20%
- De Open Deur Lienden 1.343 stemmen · PVV 20%
- Het Gildehuis Lienden 1.950 stemmen · PVV 24%
- Dorpshuis "In de Gaard" Ingen 1.332 stemmen · PVV 27%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.