Stembureau Stembureau 's-Heerenhoek, de Jeugdhoeve in Borsele (2025)
Postcode 4453 BE · Wijk 's-Heerenhoek
Hier zijn 1.265 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 293 | 23,2% | 16,6% | +6,5 pp | 11,8% |
| CDA | 204 | 16,1% | 14,0% | +2,1 pp | 9,7% |
| VVD | 200 | 15,8% | 12,7% | +3,1 pp | 10,5% |
| D66 | 132 | 10,4% | 9,2% | +1,2 pp | 9,6% |
| JA21 | 117 | 9,2% | 6,9% | +2,3 pp | 11,3% |
| Forum voor Democratie | 80 | 6,3% | 5,5% | +0,8 pp | 9,7% |
| GroenLinks-PvdA | 73 | 5,8% | 6,7% | −1,0 pp | 7,2% |
| BBB | 67 | 5,3% | 4,2% | +1,1 pp | 10,7% |
| 50PLUS | 25 | 2,0% | 1,5% | +0,5 pp | 11,2% |
| SP | 16 | 1,3% | 1,2% | +0,0 pp | 8,8% |
| ChristenUnie | 15 | 1,2% | 2,0% | −0,9 pp | 4,9% |
| SGP | 12 | 0,9% | 16,9% | −16,0 pp | 0,5% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 0,9% | 1,0% | −0,2 pp | 7,2% |
| BVNL | 6 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 15,8% |
| NSC | 6 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 14,6% |
| Volt | 5 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 7,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 14,3% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 4,8% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 7,1% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Borsele, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −16,0 pp minder dan gemiddeld in Borsele.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 19 stembureaus: 8,5% van alle geldige stemmen in Borsele en 0,0122% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Borsele komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Borsele
- Stembureau Heinkenszand, De Stenge B 1.371 stemmen · PVV 17%
- Stembureau Heinkenszand, Dijkstede 1.216 stemmen · CDA 21%
- Stembureau 's-Gravenpolder, De Zwake 1.445 stemmen · SGP 49%
- Stembureau Lewedorp, Dorpshuis de Zandlôôper 1.151 stemmen · PVV 21%
- Stembureau Heinkenszand, De Stenge A 1.068 stemmen · PVV 19%
- Stembureau 's-Gravenpolder, Dorpshuis B 1.020 stemmen · SGP 49%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.