Stembureau Hunsow-hal 2e Exloërmond in Borger-Odoorn (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 9571 BB · Wijk 2e Exloërmond

Hier zijn 849 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 43,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 366 43,1% 27,9% +15,2 pp 7,6%
Nieuw Sociaal Contract 132 15,5% 16,7% −1,2 pp 4,5%
BBB 78 9,2% 10,3% −1,1 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 58 6,8% 12,4% −5,6 pp 2,7%
VVD 55 6,5% 12,6% −6,2 pp 2,5%
SP 39 4,6% 3,5% +1,1 pp 6,4%
ChristenUnie 30 3,5% 1,8% +1,7 pp 9,6%
Forum voor Democratie 28 3,3% 2,6% +0,7 pp 6,2%
CDA 19 2,2% 3,1% −0,8 pp 3,5%
D66 8 0,9% 3,4% −2,4 pp 1,4%
JA21 8 0,9% 0,6% +0,3 pp 7,6%
SGP 8 0,9% 0,6% +0,3 pp 7,2%
Partij voor de Dieren 5 0,6% 2,0% −1,4 pp 1,4%
50PLUS 4 0,5% 0,5% +0,0 pp 5,1%
Volt 4 0,5% 0,7% −0,2 pp 3,4%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 20,0%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,7% −0,5 pp 1,6%
DENK 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 11,8%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Borger-Odoorn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +15,2 pp meer dan gemiddeld in Borger-Odoorn.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 22 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Borger-Odoorn en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Borger-Odoorn komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Borger-Odoorn

Alle stembureaus in Borger-Odoorn

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.