Stembureau Dorpshuis "Oes Hokkie" Klijndijk in Borger-Odoorn (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7871 PA · Wijk Klijndijk

Hier zijn 513 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 139 27,1% 27,9% −0,8 pp 2,9%
GroenLinks-PvdA 90 17,5% 12,4% +5,1 pp 4,2%
Nieuw Sociaal Contract 90 17,5% 16,7% +0,8 pp 3,1%
VVD 63 12,3% 12,6% −0,4 pp 2,9%
BBB 36 7,0% 10,3% −3,3 pp 2,0%
SP 23 4,5% 3,5% +1,0 pp 3,8%
Forum voor Democratie 15 2,9% 2,6% +0,3 pp 3,3%
D66 13 2,5% 3,4% −0,9 pp 2,2%
CDA 12 2,3% 3,1% −0,7 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 11 2,1% 2,0% +0,1 pp 3,1%
ChristenUnie 7 1,4% 1,8% −0,4 pp 2,2%
BVNL / Groep Van Haga 5 1,0% 0,7% +0,3 pp 4,0%
JA21 2 0,4% 0,6% −0,2 pp 1,9%
Volt 2 0,4% 0,7% −0,3 pp 1,7%
50PLUS 1 0,2% 0,5% −0,3 pp 1,3%
BIJ1 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 10,0%
DENK 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 9,1%
SGP 1 0,2% 0,6% −0,4 pp 0,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Borger-Odoorn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +5,1 pp meer dan gemiddeld in Borger-Odoorn.
  • Qua gewicht is dit het 15e van de 22 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Borger-Odoorn en 0,0050% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 34 stemmen in Borger-Odoorn komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Borger-Odoorn

Alle stembureaus in Borger-Odoorn

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.