Stembureau Restaurant Bruis Blaricum in Blaricum (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1261 ZM · Wijk Blaricum

Hier zijn 1.049 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 33,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 352 33,6% 31,9% +1,6 pp 14,2%
D66 220 21,0% 19,5% +1,5 pp 14,6%
PVV 100 9,5% 10,5% −1,0 pp 12,2%
CDA 99 9,4% 10,5% −1,0 pp 12,2%
JA21 94 9,0% 6,3% +2,7 pp 19,3%
GroenLinks-PvdA 55 5,2% 8,0% −2,8 pp 8,8%
Forum voor Democratie 37 3,5% 3,9% −0,4 pp 12,3%
DENK 31 3,0% 1,4% +1,5 pp 27,9%
Partij voor de Dieren 11 1,0% 1,2% −0,1 pp 12,0%
ChristenUnie 9 0,9% 0,8% +0,0 pp 14,1%
SP 9 0,9% 1,0% −0,2 pp 11,4%
BBB 8 0,8% 1,6% −0,8 pp 6,5%
Volt 7 0,7% 0,9% −0,3 pp 9,7%
50PLUS 5 0,5% 0,9% −0,5 pp 6,8%
SGP 4 0,4% 0,3% +0,0 pp 15,4%
BIJ1 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 25,0%
Vrij Verbond 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 66,7%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 6,7%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 10,0%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 6,7%
NSC 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Blaricum, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,8 pp minder dan gemiddeld in Blaricum.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 7 stembureaus: 13,5% van alle geldige stemmen in Blaricum en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 7 stemmen in Blaricum komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Blaricum

Alle stembureaus in Blaricum

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.