Hoe stemde Hapert in Bladel in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Hapert Centrum, Hapert Oost

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 2 stembureaus in Hapert 3.686 geldige stemmen uitgebracht (27,2% van alle stemmen in Bladel). PVV werd hier de grootste met 22,1%. Vergeleken met heel Bladel scoorden PVV (+1,7 pp) en VVD (+0,5 pp) hier hoger en GroenLinks-PvdA (−1,0 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 814 22,1% 20,4% +1,7 pp
CDA 749 20,3% 20,2% +0,1 pp
VVD 626 17,0% 16,5% +0,5 pp
D66 475 12,9% 13,6% −0,8 pp
JA21 276 7,5% 8,0% −0,5 pp
GroenLinks-PvdA 192 5,2% 6,2% −1,0 pp
Forum voor Democratie 147 4,0% 3,6% +0,4 pp
BBB 133 3,6% 4,2% −0,6 pp
50PLUS 81 2,2% 2,0% +0,2 pp
SP 61 1,7% 1,6% +0,0 pp
Partij voor de Dieren 37 1,0% 1,0% +0,0 pp
Volt 28 0,8% 0,8% −0,1 pp
NSC 18 0,5% 0,4% +0,1 pp
ChristenUnie 13 0,4% 0,2% +0,2 pp
BVNL 7 0,2% 0,2% +0,0 pp
SGP 5 0,1% 0,2% −0,0 pp
Vrede voor Dieren 5 0,1% 0,1% +0,0 pp
DENK 5 0,1% 0,4% −0,3 pp
Piratenpartij 4 0,1% 0,1% +0,0 pp
DE LINIE 4 0,1% 0,1% +0,0 pp
LP 4 0,1% 0,1% +0,0 pp
FNP 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
NL PLAN 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Hapert

Andere wijken in Bladel

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Bladel · Alle stembureaus