Stembureau Pius X-College in Bladel (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5531 GK · Wijk Bladel

Hier zijn 1.286 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 274 21,3% 20,4% +0,9 pp 9,9%
CDA 247 19,2% 20,2% −1,0 pp 9,0%
VVD 216 16,8% 16,5% +0,3 pp 9,7%
D66 195 15,2% 13,6% +1,5 pp 10,6%
JA21 98 7,6% 8,0% −0,4 pp 9,0%
GroenLinks-PvdA 81 6,3% 6,2% +0,1 pp 9,6%
BBB 47 3,7% 4,2% −0,5 pp 8,3%
Forum voor Democratie 41 3,2% 3,6% −0,4 pp 8,4%
50PLUS 21 1,6% 2,0% −0,4 pp 7,7%
Partij voor de Dieren 19 1,5% 1,0% +0,5 pp 14,3%
SP 17 1,3% 1,6% −0,3 pp 7,7%
Volt 8 0,6% 0,8% −0,2 pp 7,1%
DENK 7 0,5% 0,4% +0,1 pp 13,0%
NSC 6 0,5% 0,4% +0,1 pp 12,0%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 28,6%
ChristenUnie 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 7,4%
SGP 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 8,3%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 11,8%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,7%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Bladel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +1,5 pp meer dan gemiddeld in Bladel.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 10 stembureaus: 9,5% van alle geldige stemmen in Bladel en 0,0124% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Bladel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Bladel

Alle stembureaus in Bladel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.