Stembureau De Poel in Bladel (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5534 AD · Wijk Netersel

Hier zijn 679 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 167 24,6% 28,0% −3,4 pp 4,4%
VVD 145 21,4% 18,9% +2,4 pp 5,7%
BBB 91 13,4% 7,9% +5,5 pp 8,6%
Nieuw Sociaal Contract 87 12,8% 15,1% −2,3 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 66 9,7% 8,6% +1,2 pp 5,7%
D66 36 5,3% 4,9% +0,4 pp 5,5%
SP 21 3,1% 4,5% −1,4 pp 3,5%
CDA 19 2,8% 4,6% −1,8 pp 3,1%
Volt 16 2,4% 1,4% +1,0 pp 8,6%
Partij voor de Dieren 10 1,5% 1,2% +0,3 pp 6,3%
Forum voor Democratie 8 1,2% 1,7% −0,5 pp 3,5%
50PLUS 5 0,7% 0,8% −0,0 pp 4,9%
JA21 5 0,7% 1,0% −0,2 pp 3,9%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,9%
BVNL / Groep Van Haga 1 0,1% 0,5% −0,3 pp 1,5%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
ChristenUnie 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Bladel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +5,5 pp meer dan gemiddeld in Bladel.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 10 stembureaus: 5,0% van alle geldige stemmen in Bladel en 0,0066% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Bladel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Bladel

Alle stembureaus in Bladel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.