Stembureau Voetbalvereniging Ewijk in Beuningen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6644 CH · Wijk Ewijk

Hier zijn 1.040 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 296 28,5% 28,2% +0,2 pp 6,1%
VVD 201 19,3% 19,9% −0,6 pp 5,9%
Nieuw Sociaal Contract 179 17,2% 14,1% +3,1 pp 7,4%
GroenLinks-PvdA 112 10,8% 13,4% −2,7 pp 4,9%
D66 65 6,3% 6,7% −0,5 pp 5,6%
BBB 50 4,8% 3,8% +1,0 pp 7,7%
SP 33 3,2% 3,7% −0,6 pp 5,2%
CDA 28 2,7% 2,5% +0,2 pp 6,5%
JA21 16 1,5% 0,7% +0,9 pp 13,8%
Partij voor de Dieren 16 1,5% 1,4% +0,1 pp 6,5%
Forum voor Democratie 13 1,3% 1,6% −0,4 pp 4,6%
Volt 13 1,3% 1,2% +0,1 pp 6,5%
ChristenUnie 6 0,6% 0,5% +0,1 pp 7,3%
50PLUS 4 0,4% 0,6% −0,2 pp 3,9%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 4,1%
SGP 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 10,7%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,0%
DENK 1 0,1% 0,5% −0,4 pp 1,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beuningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +3,1 pp meer dan gemiddeld in Beuningen.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 16 stembureaus: 6,1% van alle geldige stemmen in Beuningen en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Beuningen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Beuningen

Alle stembureaus in Beuningen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.