Stembureau Voetbalvereniging Ewijk in Beuningen
Postcode 6644 CH
Hier waren 761 kiezers toegelaten (6,5% van alle toegelaten kiezers in Beuningen) en zijn 756 geldige stemmen uitgebracht. Beuningen Nu & Morgen werd hier de grootste met 32,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Beuningen Nu & Morgen | 242 | 32,0% | 27,9% | +4,1 pp | 7,5% |
| VVD | 205 | 27,1% | 23,6% | +3,5 pp | 7,5% |
| CDA | 99 | 13,1% | 16,0% | −2,9 pp | 5,3% |
| GroenLinks-PvdA | 74 | 9,8% | 13,3% | −3,5 pp | 4,8% |
| D66 | 57 | 7,5% | 7,8% | −0,2 pp | 6,3% |
| VIER Beuningen | 47 | 6,2% | 7,7% | −1,5 pp | 5,3% |
| SP | 32 | 4,2% | 3,8% | +0,4 pp | 7,3% |
| Blanco | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 2 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beuningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Pascal Cobussen (Beuningen Nu & Morgen) · 117 stemmen · 15,5% van alle stemmen hier
- Karin van den Heuvel (VVD) · 104 stemmen · 13,8% van alle stemmen hier
- Sophie Torenbeek (VVD) · 55 stemmen · 7,3% van alle stemmen hier
- Agnes Meijer (CDA) · 48 stemmen · 6,3% van alle stemmen hier
- Geeske Lukker (GroenLinks-PvdA) · 34 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
- Dave Groenen (Beuningen Nu & Morgen) · 33 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
- Mihaela Rusu (GroenLinks-PvdA) · 22 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Roel Kuppens (D66) · 22 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Ger Loeffen (VIER Beuningen) · 22 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Frank Engelen (Beuningen Nu & Morgen) · 20 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Dave Preijers (CDA) · 20 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Maaike van der Zande-Vierboom (VVD) · 16 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Hanneline Oosting (D66) · 16 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Alwin Steeg (CDA) · 14 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Emine Aşik (SP) · 13 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Beuningen Nu & Morgen haalde hier +4,1 pp meer dan gemiddeld in Beuningen.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 19 stembureaus: 6,5% van alle geldige stemmen in Beuningen en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Beuningen komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 676 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 85 |
| Toegelaten kiezers | 761 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 761 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 5 (0,7%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,66% van de stembiljetten, tegen 0,87% in Beuningen en 0,58% in heel Nederland.
Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: onderzocht vanwege onverklaard verschil; uitslag gecorrigeerd.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Beuningen
- Dorpshuis De Lèghe Polder 847 stemmen · Beuningen Nu & Morgen 27%
- Droom! Beuningen 746 stemmen · VVD 36%
- MFA 't Hart Ewijk 858 stemmen · Beuningen Nu & Morgen 34%
- Sporthal-Dorpshuis De Kloosterhof 681 stemmen · Beuningen Nu & Morgen 30%
- Basisschool de Dromedaris 985 stemmen · VVD 33%
- Ontmoetingscentrum De Paulus 674 stemmen · Beuningen Nu & Morgen 53%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.