Stembureau Korfbalvereniging NAS in Beuningen

Postcode 6641 TZ

Hier waren 545 kiezers toegelaten (4,7% van alle toegelaten kiezers in Beuningen) en zijn 543 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 32,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 177 32,6% 23,6% +9,0 pp 6,5%
Beuningen Nu & Morgen 136 25,0% 27,9% −2,8 pp 4,2%
CDA 79 14,5% 16,0% −1,5 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 56 10,3% 13,3% −3,0 pp 3,6%
D66 38 7,0% 7,8% −0,8 pp 4,2%
VIER Beuningen 38 7,0% 7,7% −0,7 pp 4,3%
SP 19 3,5% 3,8% −0,3 pp 4,3%
Blanco2Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig0Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beuningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Karin van den Heuvel (VVD) · 112 stemmen · 20,6% van alle stemmen hier
  2. Pascal Cobussen (Beuningen Nu & Morgen) · 49 stemmen · 9,0% van alle stemmen hier
  3. Agnes Meijer (CDA) · 45 stemmen · 8,3% van alle stemmen hier
  4. Geeske Lukker (GroenLinks-PvdA) · 32 stemmen · 5,9% van alle stemmen hier
  5. Sophie Torenbeek (VVD) · 25 stemmen · 4,6% van alle stemmen hier
  6. Ger Loeffen (VIER Beuningen) · 21 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
  7. Roel Kuppens (D66) · 18 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  8. Eva Hulsen (Beuningen Nu & Morgen) · 17 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  9. Emine Aşik (SP) · 15 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
  10. Nicole Bannink (Beuningen Nu & Morgen) · 13 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  11. Maaike van der Zande-Vierboom (VVD) · 13 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  12. Frank Engelen (Beuningen Nu & Morgen) · 11 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  13. Alwin Steeg (CDA) · 11 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  14. Mirella Faber (VIER Beuningen) · 10 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
  15. Dylan Levi (VVD) · 9 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +9,0 pp meer dan gemiddeld in Beuningen.
  • Qua gewicht is dit het 12e van de 19 stembureaus: 4,7% van alle geldige stemmen in Beuningen en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Beuningen komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen491
Geldige volmachtbewijzen54
Toegelaten kiezers545
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)545
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig2 (0,4%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,37% van de stembiljetten, tegen 0,87% in Beuningen en 0,58% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Beuningen

Alle stembureaus in Beuningen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.