Stembureau Muziekschool in Beek (2025)
Postcode 6191 VP · Wijk Beek - Spaubeek
Hier zijn 626 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 33,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 207 | 33,1% | 24,5% | +8,5 pp | 8,4% |
| D66 | 76 | 12,1% | 15,1% | −2,9 pp | 5,0% |
| CDA | 71 | 11,3% | 16,3% | −5,0 pp | 4,3% |
| GroenLinks-PvdA | 69 | 11,0% | 8,8% | +2,2 pp | 7,8% |
| VVD | 55 | 8,8% | 15,1% | −6,3 pp | 3,6% |
| JA21 | 36 | 5,8% | 6,1% | −0,4 pp | 5,8% |
| Forum voor Democratie | 30 | 4,8% | 4,5% | +0,3 pp | 6,7% |
| DENK | 14 | 2,2% | 0,6% | +1,6 pp | 23,3% |
| 50PLUS | 13 | 2,1% | 2,1% | −0,0 pp | 6,2% |
| SP | 12 | 1,9% | 1,4% | +0,5 pp | 8,6% |
| BBB | 10 | 1,6% | 1,9% | −0,3 pp | 5,2% |
| Partij voor de Dieren | 9 | 1,4% | 1,2% | +0,3 pp | 7,6% |
| Vrede voor Dieren | 6 | 1,0% | 0,3% | +0,7 pp | 21,4% |
| NSC | 5 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 10,2% |
| Volt | 5 | 0,8% | 0,7% | +0,1 pp | 7,5% |
| BVNL | 3 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 13,0% |
| ChristenUnie | 3 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 7,9% |
| SGP | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 15,4% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beek, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,5 pp meer dan gemiddeld in Beek.
- Qua gewicht is dit het 11e van de 13 stembureaus: 6,2% van alle geldige stemmen in Beek en 0,0060% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Beek komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Beek
- Bejaardensociëteit 669 stemmen · PVV 26%
- BMV Spaubeek 579 stemmen · PVV 26%
- De Haamen 717 stemmen · PVV 30%
- Verenigingslokaal Wilhelm Tell 335 stemmen · VVD 24%
- De Dagbeeker 776 stemmen · PVV 29%
- Gasterie Genhout Treft 798 stemmen · PVV 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.