Stembureau Gemeenschapshuis in Beek (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6191 GN · Wijk Beek - Spaubeek

Hier zijn 965 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 274 28,4% 31,7% −3,3 pp 8,5%
Nieuw Sociaal Contract 162 16,8% 14,9% +1,9 pp 10,6%
GroenLinks-PvdA 154 16,0% 12,7% +3,3 pp 11,9%
VVD 147 15,2% 15,2% +0,1 pp 9,5%
CDA 71 7,4% 6,8% +0,5 pp 10,2%
D66 44 4,6% 5,3% −0,8 pp 8,1%
SP 28 2,9% 3,0% −0,1 pp 9,1%
BBB 26 2,7% 3,2% −0,5 pp 8,0%
Forum voor Democratie 15 1,6% 1,7% −0,2 pp 8,5%
Partij voor de Dieren 15 1,6% 1,6% −0,0 pp 9,3%
DENK 7 0,7% 0,5% +0,2 pp 12,5%
JA21 5 0,5% 0,5% −0,0 pp 9,4%
50PLUS 4 0,4% 0,5% −0,1 pp 8,2%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,7% −0,3 pp 5,9%
Splinter 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 21,4%
Volt 2 0,2% 0,9% −0,6 pp 2,3%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 16,7%
ChristenUnie 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 2,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 20,0%
SGP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 16,7%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beek, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,3 pp minder dan gemiddeld in Beek.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 14 stembureaus: 9,4% van alle geldige stemmen in Beek en 0,0094% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Beek komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Beek

Alle stembureaus in Beek

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.