Stembureau Kerkelijk Centrum Bethabara II in Barneveld

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3781 GE · Wijk Voorthuizen

Hier waren 707 kiezers toegelaten (2,2% van alle toegelaten kiezers in Barneveld) en zijn 703 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 22,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 161 22,9% 14,9% +8,0 pp 3,3%
Lokaal Belang 146 20,8% 18,4% +2,4 pp 2,5%
SGP 99 14,1% 30,9% −16,8 pp 1,0%
ChristenUnie 96 13,7% 10,6% +3,1 pp 2,8%
VVD 79 11,2% 8,7% +2,6 pp 2,8%
Pro'98 65 9,2% 9,4% −0,2 pp 2,1%
BBB 57 8,1% 7,2% +0,9 pp 2,5%
Blanco3Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barneveld, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Jan Top (SGP) · 66 stemmen · 9,4% van alle stemmen hier
  2. Mijntje Pluimers-Foeken (Lokaal Belang) · 64 stemmen · 9,1% van alle stemmen hier
  3. Daan de Vries (CDA) · 61 stemmen · 8,7% van alle stemmen hier
  4. Dianne de Kwant-van Lagen (ChristenUnie) · 44 stemmen · 6,3% van alle stemmen hier
  5. Daan van 't Land (Lokaal Belang) · 40 stemmen · 5,7% van alle stemmen hier
  6. Ariën Appeldoorn (CDA) · 30 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
  7. Jarne van Schaik (VVD) · 28 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
  8. Joël Verstoep (ChristenUnie) · 27 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
  9. Gerben Evers (VVD) · 24 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
  10. Theo Bos (BBB) · 24 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
  11. Gerard Vermeer (BBB) · 23 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  12. Judith van den Wildenberg (Pro'98) · 16 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  13. Eva De Man (Pro'98) · 14 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  14. Henri Mulder (Pro'98) · 13 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
  15. Chantal Herrebrugh (CDA) · 12 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −16,8 pp minder dan gemiddeld in Barneveld.
  • Qua gewicht is dit het 28e van de 42 stembureaus: 2,2% van alle geldige stemmen in Barneveld en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 46 stemmen in Barneveld komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen631
Geldige volmachtbewijzen76
Toegelaten kiezers707
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)707
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig4 (0,6%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,57% van de stembiljetten, tegen 0,30% in Barneveld en 0,58% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Barneveld

Alle stembureaus in Barneveld

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.