Stembureau Goede Herderkerk in Barneveld (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3772 BL · Wijk Barneveld

Hier zijn 1.782 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 451 25,3% 20,5% +4,8 pp 5,6%
SGP 356 20,0% 23,7% −3,7 pp 3,8%
Nieuw Sociaal Contract 181 10,2% 10,7% −0,6 pp 4,3%
VVD 181 10,2% 11,6% −1,4 pp 4,0%
ChristenUnie 166 9,3% 7,1% +2,2 pp 5,9%
BBB 103 5,8% 7,4% −1,6 pp 3,6%
CDA 77 4,3% 5,3% −0,9 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 75 4,2% 4,3% −0,1 pp 4,4%
Forum voor Democratie 52 2,9% 2,2% +0,7 pp 6,1%
DENK 34 1,9% 1,1% +0,8 pp 8,1%
SP 31 1,7% 1,1% +0,6 pp 7,1%
D66 25 1,4% 2,1% −0,7 pp 3,0%
BVNL / Groep Van Haga 11 0,6% 0,4% +0,2 pp 6,3%
JA21 10 0,6% 0,7% −0,1 pp 3,7%
Partij voor de Dieren 9 0,5% 0,8% −0,3 pp 2,8%
50PLUS 8 0,4% 0,3% +0,2 pp 7,7%
Volt 6 0,3% 0,5% −0,2 pp 2,9%
BIJ1 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 13,6%
Samen voor Nederland 3 0,2% 0,0% +0,1 pp 17,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barneveld, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,8 pp meer dan gemiddeld in Barneveld.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 36 stembureaus: 4,5% van alle geldige stemmen in Barneveld en 0,0173% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Barneveld komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Barneveld

Alle stembureaus in Barneveld

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.