Stembureau Sporthal Waterpoort (3) in Barendrecht (2023)
Postcode 2993 DL · Wijk Waterkant
Hier zijn 1.350 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 394 | 29,2% | 27,6% | +1,6 pp | 4,9% |
| VVD | 262 | 19,4% | 17,5% | +1,9 pp | 5,1% |
| Nieuw Sociaal Contract | 190 | 14,1% | 12,8% | +1,3 pp | 5,1% |
| GroenLinks-PvdA | 131 | 9,7% | 10,1% | −0,4 pp | 4,4% |
| DENK | 95 | 7,0% | 4,2% | +2,8 pp | 7,6% |
| D66 | 49 | 3,6% | 5,3% | −1,7 pp | 3,1% |
| Forum voor Democratie | 39 | 2,9% | 2,5% | +0,4 pp | 5,4% |
| CDA | 37 | 2,7% | 4,2% | −1,5 pp | 3,0% |
| SP | 35 | 2,6% | 2,6% | +0,0 pp | 4,7% |
| Partij voor de Dieren | 23 | 1,7% | 1,5% | +0,2 pp | 5,2% |
| Volt | 21 | 1,6% | 1,1% | +0,5 pp | 6,8% |
| BBB | 15 | 1,1% | 1,7% | −0,6 pp | 3,0% |
| SGP | 15 | 1,1% | 4,0% | −2,9 pp | 1,3% |
| ChristenUnie | 12 | 0,9% | 2,1% | −1,2 pp | 1,9% |
| BIJ1 | 8 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 7,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 5,4% |
| JA21 | 7 | 0,5% | 1,0% | −0,5 pp | 2,5% |
| 50PLUS | 5 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 3,5% |
| LP | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| Splinter | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,1% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −2,9 pp minder dan gemiddeld in Barendrecht.
- Qua gewicht is dit het 8e van de 25 stembureaus: 4,6% van alle geldige stemmen in Barendrecht en 0,0131% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Barendrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Barendrecht
- Sporthal Waterpoort (1) 1.367 stemmen · PVV 31%
- Sporthal Aksent (2) 1.253 stemmen · PVV 31%
- Sporthal Waterpoort (2) 1.406 stemmen · PVV 29%
- Sporthal Aksent (1) 1.242 stemmen · PVV 35%
- Sporthal De Driesprong (2) 1.450 stemmen · PVV 25%
- Sporthal Riederpoort 1.237 stemmen · PVV 30%
Alle stembureaus in Barendrecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.